Jesteś indywidualistą, człowiekiem nietuzinkowym? Cenisz sobie niebanalność?

Szukasz oryginalnych, ręcznie wykonanych notesów, albumów na fotografie?

Zawsze chciałeś mieć coś, co idealnie pasowałoby do Ciebie - pamiętnik,

ulubiona książka w niepowtarzalnej oprawie?

Zaufaj nam, a zrobimy to dla Ciebie.

Produkty i usługi

Notesy, pamiętniki - wszystko to, w czym można zapisać ważkie sprawy, ulotne myśli. Każdy notatnik jest wyjątkowy ponieważ tworzymy go według Państwa potrzeb. Oferujemy szeroką gamę kolorów, mogą Państwo wybrać format, grafikę, myśl przewodnią, sentencję. Na państwa życzenie notes może być szyty ręcznie  lub bindowany metalowymi sprężynami.

Albumy -  powszechnie wiadomo, że w życiu najważniejsze są tylko chwile. Wielu z nas lubi utrwalać je na fotografiach. Czy to z okazji pierwszych urodzin, wieczoru panieńskiego, ślubu, wszelakich rocznic. A zdjęcia najlepiej umieścić w odpowiednim albumie. Każdy z nich na Państwa życzenie może być spersonalizowany. Państwo dobierają wszelkie  szczegóły. Do każdego albumu w komplecie jest pudełko.

Księgi gości, księgi pamiątkowe - niebanalne księgi gości są niepowtarzalną pamiątką z najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi. Kolor, format, kształt - wszystko  zależy od Państwa wyobrażeń. Księgi takie charakteryzują się wysokimi walorami artystycznymi, a po spersonalizowaniu zyskują wyjątkowy charakter.

Etui i pudełka - na specjalne zamówienie wykonujemy etui, pudełka służące do przechowywania albumów, notesów, medali, statuetek.Robiąc je dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dopasowując do charakteru przedmiotu jaki mają skrywać. Mogą być również spersonalizowane.

Odnawianie starych lub zniszczonych ksiąg - każdy z nas posiada książkę, która jest dla niego ważna z wielu powodów, ale nieubłagany upływ czasu, częste z niej korzystanie sprawiają, iż książka niszczeje. Dlatego oferujemy państwu  ich naprawę, starając się aby odzyskały swój pierwotny wygląd.

Na zamówienie wykonujemy również oprawy prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych.