Jesteś indywidualistą, człowiekiem nietuzinkowym? Cenisz sobie niebanalność?

Szukasz oryginalnych, ręcznie wykonanych notesów, albumów na fotografie?

Zawsze chciałeś mieć coś, co idealnie pasowałoby do Ciebie - pamiętnik,

ulubiona książka w niepowtarzalnej oprawie?

Zaufaj nam, a zrobimy to dla Ciebie.

O firmie

     Zaczęło się od scrapbookingu. Wycinanie, klejenie, dobieranie barw i faktur stało się codziennością. Stopniowo obcowanie z papierem oraz miłość do książek przerodziły się w fascynację techniką introligatorską. Owocem tego jest Pracownia Sefer.
     W naszej firmie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Każdy jest traktowany indywidualnie i profesjonalnie. Ważna jest dla nas niebanalność dlatego nie boimy się ambitnych i oryginalnych wyzwań. Każde zlecenie traktujemy poważnie.
     Bazujemy na introligatorstwie tradycyjnym, co we współczesnym świecie wymaga nie lada odwagi. Na każdym etapie naszej pracy wykorzystujemy głównie pracę własnych rąk. Przygotowanie papieru, szycie, klejenie czy oprawianie jest sztuką trudną, niemal zapomnianą, ale zarazem skuteczną i trwałą. Wymaga dbałości o detale i cierpliwości, ale tego nam nie brakuje.
     Chcemy, by nasze produkty dawały zadowolenie, inspirowały, były dla Klientów źródłem radości, którą my wkładamy w ich tworzenie. Pragniemy, aby nasza pasja i zamiłowanie do działań wyjątkowych i nietuzinkowych w zalewie masowej produkcji stały się dla Klientów pozytywnym punktem odniesienia.

     Nasze usługi skierowane są nie tylko do osób prywatnych ale również do firm. Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z urzędami, bibliotekami, notariuszami.